Vítá Vás vzdělávací agentura EDUPOL, v. o. s.# Váš partner v profesním i osobním růstu# Bonusy pro stálé klienty - info zde...

Přihlášení na kurz

Název kurzu ON-LINE Úvod do problematiky zdravotního postižení AKCE 2+1
Tématická oblast Zdravotní a ošetřovatelská péče (Zdravotnictví)
Variabilní symbol 121032
Lektor Mgr. Gabriel Stanislava, MBA
Pobočka Olomouc
Místo konání ON-LINE
Datum konání 7. 6. 2021 (akreditovaný kurz osvobozen od DPH)
Čas konání 08:30 - 15:15
Časový rozsah 1 den/8 hodin
Cena 1800,- Kč
Akreditace MPSV č. - A2020/0994-SP/PC
Cíl kurzu Seznámení se základními druhy zdravotního postižení, s pomůckami, které umožňují aktivnější součinnost handicapovaných s ostatními lidmi. Vzděláním v této oblasti se odbourají určité mýty, které ve společnosti kolují a pracovníci budou vybaveni profesionálními informacemi, které budou moci dále aplikovat i k veřejné osvětě mezi běžnou populaci.
Program kurzu Kurz nabízíme se slevou v rámci akce 2+1, tj. při přihlášení 3 osob má vstup 1 účastník zdarma. Sleva se Vám při přihlašování neukáže automaticky, ale bude Vám potvrzena v rámci e-mailu při potvrzení přihlášky.

Informace k ON-LINE KURZU.
Nejpozději den před konáním školení obdržíte na váš e-mail pracovní materiál, internetový odkaz pro přihlášení spolu s podrobnými pokyny a hodnotící dotazník. V den konání školení kliknete na uvedený odkaz (doporučujeme alespoň 10 minut před zahájením semináře). Po skončení kurzu nám zašlete vyplněný dotazník zpět e-mailem s vyplněnými údaji pro osvědčení. V případě, že kurz nebyl uhrazen zálohově předem, po skončení semináře obdržíte e-mailem fakturu a po jejím uhrazení obdržíte poštou osvědčení o absolvování školení. V případě zálohově uhrazené platby obdržíte po kurzu poštou daňový doklad a osvědčení.

Kurz je organizován ve spolupráci s organizací Helping HOME, s.r.o, která je nositel akreditace.

Cílové kompetence účastníka na základě edukačního programu spočívají v odborné znalosti jednotlivých postižení, jejich vznik, vývoj. Dále znalosti kompenzačních pomůcek a jejich využití ve své praxi v sociální oblasti a posléze i samotná komunikace s uživatelem v jednotlivých typech zdravotního postižení. Vzdělaný pracovník, který zná příčiny a souvislosti jednotlivých omezení na základě zdravotního postižení, může správně reagovat i aplikovat svoje znalosti do praxe, a tím splnit zásadní poslání sociální služby v pomoci a podpoře občanům se zdravotním postižením.

Přihláška


Titul: Jméno a příjmení: Funkce:
1)
2)
3)
4)
5)
6)
Chci přihlásit více osob
Název organizace: IČ:


Zaregistrujte se pro zasílání aktuální nabídky:
Praha       Olomouc
Ostrava   Jihlava

Aktuality

V. Škuta & Hadžim & Kovi design